Kambium Tanıtım

Hakkimizda

         Kambium Tarım, Fidancılık sektöründe 36 yılı aşan sektör tecrübesine ve bu aşamaya gelene kadar geçirmiş olduğu zorlukların yanında çok büyük başarılara imzasını atmıştır. Her yıl binlerce ağacın yurtiçindeki peyzaj projelerine, kamu kuruluşlarına ve toptan alıcılara satışını, sevkiyatını sağlamakla beraber dünya pazarında karşılık bulan, yüksek standartlı canlı bitkilerimizin yurtdışındaki taleplerine yanıt vermektedir.

Yalova’da 50.000 m2 arazi üzerinde kurulmuştur, Bursa’nın Orhangazi ilçesinde 100.000 m2 dış mekân süs bitkileri üretim alanına sahiptir.  

Kuruluşundan itibaren dış mekân süs bitkileri alanında biriktirdiği bilgi, tecrübe, pazar hâkimiyeti, sektöre güven veren duruşu, yüksek güncel stokları, talepleri hızlı karşılayabilme, sağlıklı teslimat yeteneği ve yüksek kalite standardıyla sektörün öncülerindendir. Bu başarımızı dürüst iş anlayışı, prensipli olmak ve deneyimli uzman kadromuzun üstün çalışmalarına, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, devamlılığını koruyabilmek için sürekli iyileştirmeyi amaçlayan, değişen koşullara adaptasyon sağlamak için kendini sürekli yenileyen yapımıza borçluyuz.

Dış mekân süs bitkilerinden oluşan ürün yelpazemizde; sektörün talepleri doğrultusunda yaprağını döken ve dökmeyen ağaçlar, tropikal ve yarı tropikal çeşitler yer almaktadır.

Bitki çeşitliliğini sağlamak için İtalya, İspanya, Hollanda, Amerika ve Uzak Doğu’dan bitki ithalatı yapılmaktadır.